Erdoğan’dan muhtarlara Neşet Ertaşlı gönderme

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu’nda “Muhtarlar Toplantısı”nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

(Sakarya’daki trafik kazası) Soruşturma titizlikle yürütülmektedir. Sürücülerimizi daha dikkatli olmaya, trafik kurallarına riayet etmeye çağırıyorum.

‘Muhtarlar Toplantı’mızın 53.sünde sizlerle birlikteyiz. 2023 muhtarımızla bir aradayız. Milletin evine hoş geldiniz. Muhtarlarımızı özlemişiz. Gördüğüm kadarıyla muhtarlarımız da bizi özlemiş. En son geçtiğimiz yılın Ekim ayında Ankara’ya gelen muhtarlarımıza, muhtarlar konukevinin açılışını yapmıştık. Tüm bu muhtar hizmet binalarımızın milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Muhtarlarla bizim aramızda, Neşet Ertaş’ın ifadesiyle, kalpten kalbe giden bir yol vardır. Bunun için her fırsatta sizlerle buluşmaya çalışıyoruz.

Bilindiği gibi 2015 yılı Şubat ayından bu yana on binlerce muhtarımızla toplantılar yaptık. Niçin muhtarla bu kadar sık buluşuyoruz. Çünkü muhtarlar yönetim sisteminin en geniş ağının temsilcisidir. Hem milletimizin nabzını en iyi şekilde tutacağımızı hem de ülkemizin gerçek fotoğrafını görebileceğimizi biliyoruz. Biz de 2002’den itibaren muhtarlarımızı her alanda destekledik. Muhtarlık bilgi sistemiyle, muhtar ve vatandaş arasında işleyen bir kanal oluşturduk. Muhtarlarımızın maaşlarını yaptıkları işle mütenasip bir seviyeye getirdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir