Geçtiğimiz sene boşanan Gisele Bündchen’den şifreli mesaj

43 yaşındaki Brezilyalı süper model Gisele Bündchen, futbol yıldızı Tom Brady (46) ile evlendikten sonra kendisini ailesine adamış, iki çocuğunu büyütmek için moda kariyerinden vazgeçmişti.

Ancak rüya gibi görülen evlilik, 2022 yılında birden sona erdi. Evliliğinin bitmesiyle kariyerine odaklanan ünlü model de, ardı ardında birçok iddialı reklam kampanyasında yer alarak servetine servet kattı.

Ancak cumartesi günü Instagram hesabında “kalp kırıklıkları” ve “zorluklar” hakkında şifreli bir mesaj yazarken manzaralı bir plajda poz veren Bündchen, yeni hayatına düşünüldüğü kadar kolay alışmadığını ortaya koydu.

Siyah bir mayo giyen süper model, uzun saçlarını da bukleler halinde serbest bıraktı…

NEZAKETİN ÖNEMİNİ VURGULADI

Yıldız gönderisinde, “Tanıştığımız herkes, hakkında hiçbir şey bilmediğimiz zorluklarla karşı karşıya kaldı veya karşılaşıyor.”

“Sessiz mücadeleleri, korkuları, engelleri, kalp kırıklıklarını ya da bunların günlük iniş çıkışlarını görmüyoruz… Günlük rutinimizi sürdürürken birinin basit, nazik bir söze veya jeste ihtiyacı olduğunu görmeyi özleyebiliriz.” sözlerini paylaştı.

Gönderisinin sonuna dua eden eller emojisi de ekleyen Bündchen, “Bir nezaket eyleminin daha fazla nezaketi tetiklediğine inanıyorum ve bugün dünyada en çok ihtiyacımız olan şey de bu” diye ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir